Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Balso sintezatorius suteikia balso komunikato klausymą per telefoną, funkcijos pranešimo apie signalizaciją pasinaudojimo metu..
Pranešimas išlieka maitinimo atjungimo metu..
| Palaikymas : | INTEGRA, CA-64, CA-10, CA-6, GSM-4S |
| Pranešimo trukmė : | max. 16 s |
| Audio išvestys : |
LINE - telefono linijos slaptas klausymas
REPORT - įgroto pranešimo klausymas |
| Mikrofonas : | Integruotas |
| Darbo būsenos indikacija : | LED diodas - pranešimo įrašas |
| Pasirinktos funkcijos : |
PLAY - įgroto pranešimo klausymas
REC - pranešimo įrašas |
| Maitinimas : | 9 V ... 12 V DC |
| Srovės suvartojimas - laukimo režimas : | 3 mA |
| Maksimalus srovės poreikis : | 18 mA |
| Aplinkos klasė : | II |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.035 kg |
| Matmenys : | 65 x 43 x 20 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |