„Avatto CMS16-RF-1“ išmanusis WIFI+RF užuolaidų modulis.
„Avatto CMS16-RF-1“ yra išmanusis įrenginys, leidžiantis patogiai valdyti užuolaidų ir draperijų veikimą programėle arba nuotolinio valdymo pultu. Naudodami tokias funkcijas kaip tvarkaraščiai, atgalinis skaičiavimas ir ciklo režimas, galite visiškai pritaikyti užuolaidų veikimą prie dienos ritmo, automatiškai jas atidarant ryte ir uždarant vakare. Oficialus „Tuya WiFi“ modulis užtikrina stabilų ryšį ir integraciją su populiariomis išmaniųjų namų sistemomis.

Pilnas balso ir nuotolinio valdymo pultas
Įrenginys palaiko balso valdymą su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir „Yandex Alice“, todėl galite valdyti užuolaidas laisvų rankų įranga ir pertraukti savo atsipalaidavimo akimirką. Be valdymo mobiliąja programėle, taip pat galimas radijo dažnių nuotolinio valdymo pultas, todėl įrenginį patogu naudoti net neturint išmaniojo telefono po ranka.

Universalumas ir lengvas montavimas
Dėl itin kompaktiško dizaino modulis suderinamas su 98 % užuolaidų jungiklių instaliacinių dėžučių, nereikalaujant trikdyti esamos instaliacijos. Įrenginys palaiko vieno arba dviejų variklių valdymą, todėl idealiai tinka tiek paprastoms, tiek sudėtingesnėms automatinėms užuolaidų sistemoms. Rinkitės išmanius sprendimus ir „Avatto CMS16-RF-1“ jau šiandien!

| Gamintojas | Avattas |
|---|
| Modelis | CMS16-RF-1 |
|---|
| Užuolaidų modulis | „Wi-Fi 1/2“ jungčių |
|---|
| Įtampa | AC100-240V 50/60Hz |
|---|
| Maks. apkrova | 3A |
|---|
| Veikimo dažnis | 2,412 GHz–2,484 GHz |
|---|
| Radijo dažnis | 433 MHz |
|---|
| Darbinė temperatūra | -10°C + 40°C |
|---|
| Protokolas | WIFI IEEE 802.11b/g/n |
|---|
| Veikimo diapazonas | <100 m |
|---|
| Matmenys | 39 x 39 x 19,4 mm |
|---|
| IP apsaugos klasė | IP20 |
|---|
| Sertifikatai | CE ROHS |
|---|
| Suderinamumas | „Amazon Alexa“, „Google Home“, „Yandex Alice“, išmanusis gyvenimas, „Tuya“ |
|---|