Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Dažnių diapazonas : | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Konektorius : | SMA |
| Panaudojimas : | GSM-4, GSM-LT-1, GSM-LT-2, GPRS-T2, GPRS-T1, INTEGRA-128-WRL |
| Pagrindinės savybės : | Kabelio ilgis - 2.5 m |
| Matmenys : | Ø 32 x 105 mm |
| Svoris : | 0.055 kg |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |