Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Nedidelis vidinis akustinis signalizatorius SV-97 skirtas įsilaužimo ir užpuolimo sistemoms.
Garsinis signalas generuojamas pjezoelektrinio keitiklio pagalba.
| Garso stiprumo lygis : | 109 dB/m |
| Pasirinktos funkcijos : | Pjezoelektrinis keitiklis Plastikas (ABS) Maitinimo laidas 40 cm |
| Maitinimas : | 13.8 V DC |
| Maksimalus srovės poreikis : | 130 mA |
| Vidinis akumuliatorius : | - |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -35 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.1 kg |
| Matmenys : | 122 x 74 x 44 mm |
| Garantija : | 2 metai |