Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lauko sirena MR-100B/W su 12 V 1,2Ah akumuliatoriumi skleidžia garsų 115 dB pavojaus signalą ir signalizuoja dviem itin ryškiais šviesos diodais. 12V nuolatinės srovės maitinimo šaltinis, atskiri akustiniai ir optiniai įėjimai, pasirenkamas tonas ir laikas 1/4/16 min. bei 3 mirksėjimo režimai. PC+ABS korpusas ir dvigubas tamperis - atidarymo ir atjungimo - padidina atsparumą ir saugumą..
| Garso stiprumo lygis : | 115 dB |
| Pasirinktos funkcijos : | Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) |
| Maksimalus srovės poreikis : | 500 mA |
| Vidinis akumuliatorius : | 12 V / 1.2 Ah (pridedami) |
| Spalva : | Balta + Mėlynas |
| Darbo temperatūra : | -35 °C ... 55 °C |
| Maitinimas : | 12 V ... 13.8 V DC (maitinimas iš išorinio maitintuvo) |
| Svoris : | 1.01 kg |
| Matmenys : | 250 x 155 x 67 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN