Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lauko sąlygoms skirtas optinis-akustinis signalizatorius SD-3001-O savo funkciją atlieka dvejopai: optiškai (raudonos spalvos lemputės mirksėjimu) bei akustiškai (didelio garsumo moduliuotu garsiniu signalu).
Garso signalas generuojamas dinaminės sirenos pagalba.
Signalizatoriaus kondtrukcija užtikrina aukšto laipsnio antisabotažinę apsaugą (nuo atidarymo ir atplėšimo nuo tvirtinimo pagrindo).
Išorinis signalizatoriaus korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polikarbonato, todėl pasižymi labai dideliu mechaniniu atsparumu ir garantuoja estetišką išvaizdą net po daugelio eksploatacijos metų.
| Garso stiprumo lygis : | 120 dB |
| Pasirinktos funkcijos : | Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) |
| Maksimalus srovės poreikis : | 2100 mA |
| Vidinis akumuliatorius : | 6 V / 1.2 Ah (nepridedamas) |
| Spalva : | Oranžinis |
| Darbo temperatūra : | -35 °C |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Darbo temperatūra : | ... 55 °C |
| Maitinimas : | ± 15% |
| Svoris : | 1.13 kg |
| Maitinimas : | (maitinimas iš išorinio maitintuvo) |
| Matmenys : | 195 x 300 x 97 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN