Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| RF perdavimas | |
| RF dažnis | 868 MHz |
| RF moduliacija | 2GFSK |
| RF nuotolis | 1,6 km (atvira teritorija) |
| Energijos charakteristika | |
| Energijos šaltinis | Baterija (numatytasis maitinimo būdas) arba 12 V nuolatinė srovė |
| Baterijos tipai | Baterija (numatytasis maitinimo būdas) arba 12 V nuolatinė srovė |
| Baterijos veikimo trukmė | 3 metų darbo statusas |
| Pagrindinis | |
| Veikimo temperatūra | Nuo -20 °C iki 60 °C (nuo -4 °F iki 140 °F) |
| Atsparumas drėgmei | 10–90 % (be kondensacijos) |
| Medžiaga | PC+ABS |
| Matmenys (P x A x G) | 190 × 200 × 47,3 mm (7,48 × 7,87 × 1,86 colio) |
| IP įvertinimas | IP65 |
| Svaris | 606,5 g (21,4 uncijos) |
| Įdiegimo metodai | Montavimas ant sienos |