Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Elektrinės charakteristikos | |
| Baterijos veikimo laikas | Up to 3 years (standby time) |
| Darbo sąlygos drėgmė | 10% to 90% (no condensing) |
| Darbo sąlygos temperatūra | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Bendra informacija | |
| Spalva | Blue/Red LED flash |
| Dimension(WxHxD) | 88 mm × 88 mm × 32 mm (3.46" ×3.46" × 1.26") |
| Korpusas | PC+ABS |
| Svoris | 169.5 g (6.0 oz) |
| Wireless transmission | |
| RF distance | 1.6 km (open area) |
| RF frequency | 868 MHz |
| RF modulation | 2GFSK |