Nešiojama uodų repelentė „Flextail Tiny Repel 3-in-1“ (juoda)
„Flextail Tiny Repel“ viename kompaktiškame įrenginyje sujungia uodų repelento, žibintuvėlio ir išorinės baterijos funkcijas. Jis užtikrina veiksmingą apsaugą nuo uodų dviem režimais: stovyklavimo ir lauko. Dėl greito įkaitimo (110 °C per maždaug 50 sekundžių ir 165 °C per maždaug 2 minutes) jis bus beveik iš karto paruoštas naudoti. Jis taip pat išsiskiria ilgu veikimo laiku ir IPX5 atsparumu vandeniui. Tai puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems ne tik veiksmingos apsaugos, bet ir nešiojamo šviesos šaltinio bei papildomos energijos savo lauko nuotykiams!

2 veikimo režimai optimaliai apsaugai
Nešiojamasis uodų atbaidymo įrenginys „Flextail Tiny Repel“ siūlo du veikimo režimus, užtikrinančius optimalią apsaugą, priklausomai nuo aplinkos ir naudotojo poreikių. Kempingo režimas generuoja iki 110 °C karštį ir veikia maždaug 3 metrų atstumu – idealiai tinka ramiam poilsiui mažesnėse erdvėse. Tuo tarpu lauko režimas padidina atstumą iki 9 m esant 165 °C temperatūrai, o tai idealiai tinka veiklai didesnėse erdvėse. Nesvarbu, ar stovyklaujate, žvejojate, keliaujate pėsčiomis ar kepate ant grotelių su draugais – su „Flextail“ pamiršite apie uodus šiose ir daugelyje kitų situacijų!

Įmontuotas žibintuvėlis
„Tiny Repel“ ne tik apsaugo nuo uodų, bet ir gali atlikti žibintuvėlio funkciją. Įrenginys leidžia pasirinkti vieną iš keturių šviesos ryškumo lygių (50 / 100 / 200 / 400 lm), todėl galite reguliuoti apšvietimą pagal savo poreikius. Tai ypač naudinga vakaro metu užsiimant lauko veikla arba naktį stovyklaujant.

Didelio našumo įkraunama baterija
Pamirškite susivėlusius laidus. Repelentą maitina 4800 mAh įkraunama baterija, kuri leidžia iki 10 valandų nepertraukiamo veikimo stovyklavimo režimu ir iki 7 valandų lauko režimu. Nebijokite dažnai jį įkrauti! Be to, „Tiny Repel“ gali būti naudojamas kaip išorinė baterija, su kuria galite lengvai įkrauti kitus mobiliuosius įrenginius. Šis sprendimas ypač pravers ilgesnių kelionių metu, kai nėra prieigos prie maitinimo šaltinių.

Patobulintas dizainas
Nešiojamasis „Tiny Repel“ repelentas yra vos 36 x 36 x 145 mm dydžio ir sveria apie 148 g, todėl jį lengva nešiotis ir jis neužima per daug vietos. IPX5 atsparumas vandeniui leidžia jį naudoti net ir atšiauriomis sąlygomis, o įmontuotas magnetas, rankena ir 1/4 colio skylė leidžia jį patogiai pritvirtinti įvairiose vietose, pavyzdžiui, ant metalinių paviršių ar trikojų.

| Gamintojas | Lankstus uodegos |
|---|
| Modelis | MAŽYTĖ ATSPAUDA-B |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Baterijos talpa | 4800 mAh |
|---|
| Atsparumas vandeniui | IPX5 |
|---|
| Veikimo laikas | Kempingo režimas: apie 10 val.; Lauko režimas: apie 7 val.; |
|---|
| Šviesos ryškumas | 50 lm / 100 lm / 200 lm / 400 lm |
|---|
| Svoris | Apytiksliai 148 g |
|---|
| Matmenys | Maždaug 36 x 36 x 145 mm |
|---|