„Flextail Evo Repel 3-in-1“ nešiojama uodų repelentė (žalia).
„Flextail Evo Repel“ – universalus lauko aksesuaras, kuriame dera uodų atbaidymo priemonės, žibintuvėlio ir išorinės baterijos funkcijos. Dėl kompaktiško ir lengvo dizaino (490 g, 153 x 70 x 30 mm) jis idealiai tinka stovyklaujant, žygiuose ir kitoje veikloje lauke. IPX5 atsparumas vandeniui užtikrina patikimą veikimą net ir atšiauriomis sąlygomis, o galinga baterija garantuoja ilgą veikimo laiką. Pastaba: gaminiui veikti reikalingos atbaidymo kasetės, kurios nepridedamos.

Efektyvi apsauga nuo uodų
„Evo Repel“ siūlo du uodų atbaidymo režimus: stovyklavietės ir lauko. Pirmasis užtikrina apsaugą iki maždaug 3 metrų atstumu – idealiai tinka ramiems vakarams stovyklavietėje. Antrasis, kita vertus, praplečia veikimo diapazoną iki maždaug 9 metrų, todėl idealiai tinka didesnėms erdvėms, pavyzdžiui, kepsninėms sode. Abu režimai užtikrina veiksmingą atbaidymą, leisdami mėgautis laiku lauke be nepageidaujamų svečių.

Įmontuotas žibintuvėlis
„Evo Repel“ modelis taip pat gali būti naudojamas kaip žibintuvėlis. Jis leidžia pasirinkti vieną iš keturių ryškumo režimų (100 / 700 / 1500 / 3000 lm) ir penkių šviesos spalvos temperatūros lygių (2200 / 3300 / 3800 / 4300 / 6000 K). Tai leidžia lengvai pritaikyti apšvietimą pagal savo poreikius – nesvarbu, ar naktį skaitote žemėlapius, ar vakare mėgaujatės kepsnių kepimu.

Patvarumas ir mobilumas sudėtingomis sąlygomis
Įrenginys išsiskiria lengvu ir nešiojamu dizainu, todėl jį visada galite turėti po ranka. Be to, IPX5 atsparumas vandeniui leidžia „Evo Repel“ naudoti įvairiomis oro sąlygomis. Taip pat verta paminėti pasukamą rankeną ir įmontuotą magnetą, kurie leidžia lengvai ir stabiliai pritvirtinti repelentą įvairiose vietose. Taip pat yra ¼ colio skylė, kurios pagalba galite lengvai pritvirtinti gaminį, pavyzdžiui, prie trikojo.

Galinga baterija, išorinės baterijos funkcija
Dėl galingos 51,84 Wh baterijos „Evo Repel“ taip pat gali būti naudojamas kaip išorinė baterija, leidžianti įkrauti kitus mobiliuosius įrenginius lauke. Produktas taip pat išsiskiria ilgu veikimo laiku. Stovyklos režimu jis veiks apie 14–28 valandas, o lauko režimu – apie 8–15 valandų. Nebijokite, kad jis per greitai atsisakys jūsų aptarnauti!

Įtraukta
- Uodus atbaidanti priemonė
- USB-C įkrovimo laidas
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | Lankstus uodegos |
|---|
| Modelis | EVO REPEL-GR |
|---|
| Spalva | Žalia |
|---|
| Baterijos talpa | 51,84 Wh |
|---|
| Nominali įtampa | 10,8 V |
|---|
| Nominali galia | 45 W |
|---|
| Šviesos ryškumas | 100 lm / 700 lm / 1500 lm / 3000 lm |
|---|
| Šviesos spalvos temperatūra | 2200–6000 K |
|---|
| Veikimo laikas | Stovyklos režimas: apie 14–28 val.; Lauko režimas: 8–15 val.; |
|---|
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
|---|
| Matmenys | Maždaug 153 x 70 x 30 mm |
|---|
| Svoris | Apytiksliai 490 g |
|---|