Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Luna S-1099/2 – ecru spalvos stringai, kurių priekinė dalis derina elastingus nėrinius, lengvą tiulio tinklelį ir plonas petnešėles. Nugara pasiūta iš dvigubo tiulio sluoksnio, todėl po drabužiais jie yra mažiau matomi.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Modelis | Luna S-1099/2 |
| Produkto tipas | Stringai |
| Spalva | ecru |
| Sudėtis | medvilnė 10 %, spandeksas 20 %, poliamidas 55 %, poliesteris 15 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Šių stringų pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.