Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Mind Love kelnaitės iš nėrinių ir tiulio išsiskiria intensyvia raudona spalva bei subtilia, moteriška išvaizda.
Nugaroje naudojamas lengvas tiulis ir nėriniai, o sudėtyje yra medvilnės, elastano, poliamido ir poliesterio.
| Medžiaga | Sudėtis |
|---|---|
| Poliamidas | 60 % |
| Elastanas | 20 % |
| Poliesteris | 17 % |
| Medvilnė | 3 % |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |