Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Sugar Baby – lengvi moteriški stringai iš minkštų nėrinių, su reguliuojamomis juostelėmis ties klubais, leidžiančiomis tiksliau pritaikyti apimtį.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Modelis | Sugar Baby S-1210/1 |
| Produkto tipas | stringai |
| Sudėtis | poliamidas 70 %, medvilnė 16 %, spandeksas 14 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Šių stringų pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.