Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriškos string kelnaitės su minkštais nėriniais priekyje ir permatomo tinklelio nugara. Modelis patogiai priglunda prie silueto, o sudėtyje yra medvilnės, spandekso, poliamido ir poliesterio.
| Medžiaga | Sudėtis |
|---|---|
| Medvilnė | 3 % |
| Spandeksas | 20 % |
| Poliamidas | 60 % |
| Poliesteris | 17 % |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |