Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Elegantiškos moteriškos string kelnaitės su pusiau permatomu audiniu ir aukso atspalvių blizgučių raštu. Plonos šoninės juostelės ir minimalistinė nugarėlė pabrėžia siluetą, o modelis dera su tos pačios kolekcijos liemenėle.
| Sudėtis | Procentai |
|---|---|
| Medvilnė | 10 % |
| Spandeksas | 20 % |
| Poliamidas | 55 % |
| Poliesteris | 15 % |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |