Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šios string kelnaitės pasiūtos iš nėrinio ir turi reguliuojamus dirželius ant klubų bei dekoratyvius dirželius ties liemeniu.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Modelis | Sugar Baby S-1210/1 |
| Produkto tipas | Moteriškos string kelnaitės |
| Sudėtis | Poliamidas 70 %, medvilnė 16 %, spandeksas 14 % |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Švelnus nėrinių raštas ir pilkai melsvas atspalvis suteikia modeliui išskirtinį, lengvą įvaizdį.