Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Classic tipo moteriškos kelnaitės iš glotnaus mikropluošto, priekyje vienoje pusėje užbaigtos nėriniais.
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| M | 95-100 cm |
| L | 101-106 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| S | 90-94 cm |
| Sudėtis | Dalies procentas |
|---|---|
| Poliamidas | 75 % |
| Spandeksas | 15 % |
| Medvilnė | 5 % |
| Poliesteris | 5 % |
Prekės pristatymo terminas nurodytas prie prekės.