Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šios moteriškos stringai pagamintos iš mikropluošto ir beveik nematomo tinklelio. Juodos ir smėlio spalvų derinys bei prie odos priglundantis kirpimas padeda joms išlikti nepastebimoms po drabužiais.
| Sudėtis | Medžiaga |
|---|---|
| Medvilnė | 16 % |
| Spandeksas | 14 % |
| Poliamidas | 70 % |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Galimi dydžiai leidžia patogiau pasirinkti pagal klubų apimtį.