Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Smėlio spalvos moteriškos kelnaitės „Michelle P-339/3“ pagamintos iš siuvinėjimo, trikotažo, dvigubo tiulio ir minkštų nėrinių derinio.
| Sudėtis | Vertė |
|---|---|
| Medvilnė | 3 % |
| Spandeksas | 10 % |
| Poliamidas | 62 % |
| Poliesteris | 25 % |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
| XXXL | 118–124 cm |
Modelis priglunda po drabužiais ir suteikia natūraliai subtilią išvaizdą.