Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Allana P-1184/2 moteriškos kelnaitės išsiskiria siuvinėta priekine dalimi, lygiu dvigubu tiuliu nugaroje ir dekoratyviomis sukryžiuotomis juostelėmis.
| Medžiaga | Sudėtis |
|---|---|
| Medvilnė | 10 % |
| Spandeksas | 20 % |
| Poliamidas | 55 % |
| Poliesteris | 15 % |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
| XXXL | 118–124 cm |
Lygi nugara suteikia švarų siluetą ir padeda išlaikyti tvarkingą vaizdą po drabužiais.