Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriškos kelnaitės su priekiu iš lengvo pliuono ir elastingo trikotažo, o nugara pasiūta iš dvigubo tiulio. Tinklelinė konstrukcija priglunda prie silueto ir padeda išlaikyti glotnų vaizdą po drabužiais.
| Medžiaga | Sudėtis |
|---|---|
| Medvilnė | 16 % |
| Spandeksas | 14 % |
| Poliamidas | 70 % |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| XXXL | 118-124 cm |