Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šios moteriškos kelnaitės pasižymi glotnia, kvėpuojančia medžiaga, aukštesniu modeliu ir lazeriu kirptomis kojų angomis. Jos sukurtos taip, kad nesimatytų po drabužiais, o liemenyje įsiūta švelni prilaikanti gumelė.
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| S | 94–100 cm |
| M | 100–104 cm |
| L | 104–108 cm |
| XL | 108–112 cm |
| XXL | 112–116 cm |
| XXXL | 116–118 cm |
| Sudėtis | Dalies pavadinimas |
|---|---|
| 85% medvilnė, 15% elastanas | Apatinė dalis |
| 57% poliamidas, 43% elastanas | Viršutinė dalis |