Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga „Perla Strings“ – moteriški stringai iš elastingo tinklelio ir subtilių nėrinių, papildyti auksinėmis detalėmis.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Modelis | Perla Strings |
| Produkto tipas | Stringai |
| Sudėtis | poliamidas 70 %, medvilnė 16 %, spandeksas 14 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Šių stringų pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.