Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Frou Frou – moteriški stringai iš lengvo permatomo tinklelio kūno spalvos audiniu, priekyje dekoruoti ryškiu gėlių siuvinėjimu rožine spalva.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Produkto tipas | Stringai |
| Produkto linija | Frou Frou |
| Sudėtis | medvilnė 10 %, spandeksas 20 %, poliamidas 55 %, poliesteris 15 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Šių stringų pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.