Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Onyx stringai pasiūti iš tiulio, minkšto mikropluošto ir medvilnės su sidabro jonais. Nugarinė dalis iš lengvo tiulio suteikia modeliui lengvumo, o priglundanti konstrukcija padeda juos dėvėti nepastebimai po drabužiais.
| Sudėtis | Reikšmė |
|---|---|
| Poliamidas | 70 % |
| Spandeksas | 14 % |
| Medvilnė | 16 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Pristatymo terminą rasite prie šios prekės.