Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Stringai iš tiulio, minkšto mikropluošto ir medvilnės su sidabro jonais. Lengvas tiulio nugarėlės sprendimas ir prigludusi konstrukcija padeda išlaikyti glotnų siluetą po drabužiais.
| Sudėtis | Dalys |
|---|---|
| Poliamidas | 70 % |
| Spandeksas | 14 % |
| Medvilnė | 16 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Šios prekės pristatymo terminas nurodytas prie prekės.