Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Braziliško kirpimo kelnaitės „Kinga“ pasiūtos iš poliamido, medvilnės ir spandekso derinio. Audinys yra elastingas, o kirpimas skirtas moteriškam apatiniam trikotažui.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Produkto tipas | Braziliško kirpimo kelnaitės |
| Sudėtis | Poliamidas 70 %, medvilnė 16 %, spandeksas 14 % |
| Dydis | Apimtis ties klubais |
|---|---|
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| XXXL | 118-124 cm |
Pristatymo terminas nurodytas prie prekės.