Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kelnaitės braziliško kirpimo iš švelnaus audinio su didžiausia poliamido dalimi. Sudėtyje yra medvilnės ir elastano, todėl audinys yra tamprus.
| Sudėtis | Procentai |
|---|---|
| Poliamidas | 70 % |
| Medvilnė | 16 % |
| Spandeksas | 14 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Šios prekės pristatymo terminas matomas prie prekės.