Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Allan P-1227/2 – kelnaitės iš lengvo, pusiau permatomo tinklelio, su dekoratyviniu gėlių motyvo siuvinėjimu priekyje ir minkštu lygiu tinkleliu nugarėlėje.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Modelis | Allan P-1227/2 |
| Produkto tipas | kelnaitės |
| Sudėtis | medvilnė 10 %, elastanas 20 %, poliamidas 55 %, poliesteris 15 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Šių kelnaičių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.