Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Braziliniai šortukai V-11845 yra seksualus papildymas liemenėlei V-11841, sukurtas moterims, vertinančioms eleganciją ir patogumą.
Šie Kelnaitės puikiai tinka tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek ypatingoms progoms. Jų unikalus dizainas leidžia jaustis pasitikinčiai bet kurioje situacijoje, o subtilus tiulis suteikia nepakartojamą komfortą visą dieną.
| Dydis | Klubų plotis |
|---|---|
| L | 102-107 cm |
| M | 96-101 cm |
| S | 90-95 cm |
| XL | 108-115 cm |
| XS | 84-89 cm |
| XXL | 116-125 cm |
| XXXL | 126-135 cm |
Pasinaudokite proga - šie unikalūs Kelnaitės suteiks jums ypatingą komfortą ir stilių. Užsisakykite šiandien ir mėgaukitės kokybe bei greitu pristatymu!