Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Lara – kelnaitės aukštu liemeniu, pasiūtos iš lengvo tiulio ir tinklelio. Priekyje yra dekoratyvi auksinės spalvos detalė ir subtili iškirptė, o nugara suformuota iš dvigubo tiulio sluoksnio su tinklelio apdaila viršuje.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Modelis | Lara |
| Produkto tipas | kelnaitės |
| Sudėtis | poliamidas 70 %, medvilnė 16 %, spandeksas 14 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
Šių kelnaičių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.