Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Smėlio spalvos braziliško kirpimo kelnaitės sukurto modelio kirpimas vizualiai ilgina kojas, o dvigubas subtilaus tiulio nugaros sluoksnis padeda išlaikyti glotnų siluetą po drabužiais. Medvilninis įsiuvas suteikia papildomo higieniškumo kasdieniam dėvėjimui.
| Sudėtis | Poliamidas 70 %, medvilnė 16 %, elastanas 14 % |
|---|
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |