Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Kelly – braziliško kirpimo kelnaitės su dekoratyvia priekine dalimi ir lygiu nugaroje esančiu audiniu, papildytu suvarstymu.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Modelis | Kelly B-1192/2 |
| Produkto tipas | braziliško kirpimo kelnaitės |
| Sudėtis | medvilnė 10 %, spandeksas 20 %, poliamidas 55 %, poliesteris 15 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Aktualus šių kelnaičių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.