Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Braziliško kirpimo kelnaitės iš subtilių nėrinių su gėlių motyvu. Modelis „Jane“ pasižymi kruopščia apdaila, lengvu perregimumu ir patogiu prigludimu.
| Sudėtis | Medžiaga |
|---|---|
| 70 % | poliamidas |
| 16 % | medvilnė |
| 14 % | elastanas |
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Šios kelnaitės tinka derinti su tos pačios kolekcijos liemenėle, tačiau puikiai atrodo ir dėvimos atskirai.