Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Heartbeats Various – braziliško kirpimo kelnaitės su tiulio ir dekoratyvios siuvinėjimo apdailos deriniu priekyje, o nugaroje – iš lygaus permatomo tiulio.
| Sudėtis | medvilnė 16 %, spandeksas 14 %, poliamidas 70 % |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kinga |
| Produkto tipas | braziliško kirpimo kelnaitės |
| Modelis | Heartbeats Various B-903/2 |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Šių kelnaičių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.