Vivanco VVITADAPT70WUN, Nešiojamas kompiuteris, Indoor, 100 - 240 V, 70 W, 15 - 19.5 V, AC-to-DC
  • Varlė kodas 52877085
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 52877085
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Vivanco VVITADAPT70WUN, Nešiojamas kompiuteris, Indoor, 100 - 240 V, 70 W, 15 - 19.5 V, AC-to-DC kaina
add to cart Į krepšelį 68.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 68.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Vivanco
  • Modelis
    VVITADAPT70WUN
  • Modelio pavadinimas
    VVITADAPT70WUN
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Audioquest Cinnamon Optilink 0.75m - Toslink optinis kabelis (+ mini 3.5mm adapteris) kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Mercodan PRO 4K HDMI adapterio žiedas, „Displayport“, „Mini DP“ kaina
Brother ADAPTERIS AD9100 kaina
CLASSIC 45 W USB-PD įkroviklis su USB-C jungtimi
  • GamintojasCLASSIC
  • Jungties tipasUSB
  • USB jungties formaC
CLASSIC 45 W USB-PD įkroviklis su USB-C jungtimi kaina
Assmann Electronic ASSMANN USB Type-C adapterio kabelis tipas C - micro B M/F 0 1m High-Speed bl
  • Liko tik: 4 vnt.
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Lenovo 45 W 20 V nuolatinės srovės 2 polių WW LTN kaina