Verschiedene LC Power LC-NB-PRO-120
  • Varlė kodas 19209859
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
  • Varlė kodas 19209859
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Verschiedene LC Power LC-NB-PRO-120 kaina
add to cart Į krepšelį 50.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 50.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
LC- NB- Pro- 120 - Notebook maitinimo šaltinis
120 W
USB prievadas
Daugiadažnių juostos išėjimo įtampa
Didelis efektyvumas - 89%
Stabili išėjimo galia, maži impulsai ir maži trukdžiai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 5 2023-07-13
Įkroviklis NB LC-POWER Notebook-įkroviklis LC-NB-PRO-120 120W yra labai patogus ir efektyvus. Jis turi tris pagrindinius privalumus: greitą įkrovimo laiką, aukštą galingumą ir universalumą. Įkroviklis puikiai tinka tiek namams, tiek kelionėms, nes jis greitai įkrauna bateriją ir leidžia ilgai naudotis nešiojamuoju kompiuteriu. Be to, jo aukštas galingumas užtikrina stabilų ir efektyvų įkrovimą. Taip pat, įkroviklis yra universalus, tinka daugeliui nešiojamųjų kompiuterių modelių, todėl nereikia pirkti atskirų įkroviklių skirtingiems įrenginiams.
Pliusai: Greitas įkrovimo laikas Aukštas galingumas Universalumas
Minusai: Nėra pastebėtų trūkumų
Specifikacija
  • Gamintojas Lc Power
  • Modelis
    LC-NB-PRO-120
  • Įtampa 110-240 V
  • Našumas 89%
  • Paskirtis Nešiojamas kompiuteris
  • Srovės tipas AM arba DC
  • Gamintojo kodas LC-NB-PRO-120
  • Tikroji galia 120 W.
  • Išėjimo srovė 6,48 A
  • Svoris 0
  • Darbinė įtampa 18,5–20 V
  • Įvesties dažnis 50-60 Hz
  • Nuimamos maitinimo jungtys Taip
  • Modelio pavadinimas
    LC-NB-PRO-120
Panašios prekės
Inter Tech 90 W, 6 A, 20 V (8888882156)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Inter Tech 90 W, 6 A, 20 V (8888882156) kaina
-4 %