USB C tipo ir USB A tipo maitinimo adapteris - 5-20V/1.5-3A 30W - Akyga AK-CH-27
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
USB C tipo ir USB A tipo maitinimo adapteris - 5-20V/1.5-3A 30W - Akyga AK-CH-27 kaina
add to cart Į krepšelį 15.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 15.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
„Akyga AK-CH-27“ yra kompaktiškas kintamosios srovės adapteris su USB C tipo ir USB A tipo jungtimis, skirtas greitam ir saugiam mobiliųjų įrenginių įkrovimui. USB C tipo prievadas užtikrina įkrovimą nuo 5V iki 20V ir iki 30W, o USB A tipo prievadas - iki 18W. Kai abu prievadai naudojami vienu metu, energija paskirstoma 2 x 15W, todėl galima stabiliai įkrauti du įrenginius.
Specifikacija
  • Gamintojas Akyga
  • Modelis
    AN-27956
  • Modelio pavadinimas
    AN-27956
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Beclad 45W Adapteris USB-C + A Port (prod. by Samsung) - Juodas kaina
-17 %
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Delock Modulis Keystone F(F)->F(F) kaina
  • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Adapteris SOIC į DIP 28 kontaktų, SparkFun BOB-00496 kaina
Goobay Antenna Kabelis 0,1m juoda (67227)
Goobay Antenna Kabelis 0,1m juoda (67227) kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Emos Travel Universal Adapteris for Foreigners to Central Europe kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
AV adapteris Procab RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2 juodas (VCK107P / B) kaina
Vivanco 27369 - Baltas - 1x Schuko 2x Euro kaina
-6 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Assmann Electronic DIGITUS CAT 5e U-UTP patch kabelis PVC AWG 26/7 ilgis 2 m spalva mėlynas kaina
Digitus LC- > SC OM4, 10m (DK- 252- 10-4)
Digitus LC- > SC OM4, 10m (DK- 252- 10-4) kaina
  • Pristatymas į namus 5-9 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Collistar Special Perfect Body Dezodorantas, 125 ml kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
InLine S / FTP instaliacijos kabelis, PIMF, 6A kat., be halogenų, 500MHz, 100 m (76899B) kaina
Ozoshi marškinėliai
  • GamintojasOzoshi
  • Marškinėlių tipas
  • Skirta
  • Dydis,
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Ozoshi marškinėliai kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Trekkingo lazdos Enero Expedition kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Gręžimo karūna PFERD HSS Ø 35 mm LS35 kaina