TST MAITINIMO BLOKAS 12-24V/4A/TAY
Pardavėjas Trenk
Rekvizitai
rating 4.5
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 16 has video
Pardavėjas Trenk
Rekvizitai
rating 4.5
TST MAITINIMO BLOKAS 12-24V/4A/TAY kaina
add to cart Į krepšelį 8.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 8.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Dėmesio!.
Maitinimo pliusas (+) yra kištuko viduje tačiau maitinimo minusas (-) išorėje.
Maitintuvo tipas : Impulsinis
Maitinimo įtampa : 100  ... 240 V AC
Dažnių diapazonas : 50/60 Hz
Išvesties įtampa : 12 V, 15 V, 16 V, 18 V, 19 V, 20 V, 24 V DC
Maitintuvo srovinis pajėgumas : 4.5 A @ 12, 15, 16, 18, 19 V
4 A @ 20, 24 V
Paskirtis : Registratoriai, kameros, nešiojamieji kompiuteriai, monitoriai, spausdintuvai, skeneriai
Svoris : 0.27 kg
Garantija : 2 metai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-06
Šis maitinimo blokas yra lengvas ir kompaktiškas, todėl patogus naudoti ir transportuoti. Jis palaiko platų įtampų diapazoną nuo 12V iki 24V, kas suteikia lankstumo įvairioms reikmėms. Tačiau gali būti, kad kai kuriems vartotojams 4A srovės stiprumas bus nepakankamas.
Pliusai: Lengvas ir kompaktiškas Platus įtampų diapazonas (12V-24V) Patogus naudoti ir transportuoti
Minusai: Kai kuriems vartotojams 4A srovės stiprumas gali būti nepakankamas