„StarTech DB-9“ – IDC-10, 0,4 m, pjūklas (PLATE9M16LP)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
rating 4.5
„StarTech DB-9“ – IDC-10, 0,4 m, pjūklas (PLATE9M16LP) kaina
add to cart Į krepšelį 21.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 21.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
  • Spalva: Pilka
  • Jungtys: DB9
  • Jungtis: IDC
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-25
Pliusai: Patogus ir lengvas naudoti Puikiai tinka tinklo ryšio įrenginiams Aukštos kokybės medžiagos
Minusai: Trumpas laidinio ryšio atstumas
Specifikacija
  • Gamintojas StarTech
  • Modelis
    PLATE9M16LP
  • Spalva Pilka
  • Matmenys 18.5 x 80 x 412 mm
  • Kištuko kaiščių kiekis 10-ne
  • Taikymas Skaitmeninis
  • Modelio pavadinimas
    1 Port 16in DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header