Pulsar PSB-12V2A Maitinimo šaltinis buforowy impulsowy Montuojama
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pulsar PSB-12V2A Maitinimo šaltinis buforowy impulsowy Montuojama kaina
add to cart Į krepšelį 30.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 30.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa - 230 V AC Akumuliatoriaus įkrovimo srovė - 0,5 A Išėjimo galia - 2 A / 13,8 V DC Efektyvumas - 83 % Apsaugos: trumpojo jungimo SCP, viršįtampio OVP, viršįtampio, perkrovos OLP Matmenys - 110 x 36 x 78 mm
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    PSB-12V2A
  • Svoris 0
  • Svoris 0.24
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Matmenų gylis (mm) 36
  • Matmenų aukštis (mm) 110
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP 20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 2
  • Nominali išėjimo srovė 2A