Pulsar PS-12V15A Integruotas perjungiamas maitinimo šaltinis
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Pulsar PS-12V15A Integruotas perjungiamas maitinimo šaltinis kaina
add to cart Į krepšelį 38.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 38.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Įmontuotas impulsinis maitinimo šaltinis Maitinimo šaltinis: 200–240 V kintamoji srovė Išvesties srovė: 5 A / 12 V nuolatinė srovė Išėjimo įtampos reguliavimas: 12–15 V nuolatinė srovė Didelis efektyvumas (87 %) LED optinė indikacija Apsaugos: trumpasis jungimas SCP viršįtampis OVP viršįtampis perkrova OLP Maitinimo šaltinio galia: maks. 60 W
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    PS-12V15A
  • Galia 60W maks
  • Spalva sidabrinė
  • Svoris 0.76
  • Apsaugos mechanizmai SCP, OLP, OVP
  • Produkto tipas Nebuferinis maitinimo šaltinis
  • Kitos funkcijos LED būsenos indikacija
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Korpuso spalva sidabrinė
  • Išėjimo įtampos reguliavimas 12-15V DC
  • Galia 200-240V kintamoji įtampa
  • Darbinė temperatūra (°C) -10°...+40°C
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 129 x 40 x 98 mm
  • Nominali išėjimo srovė 5A