Pulsar AWT050 Maitinimo šaltinis TRP20/16/18
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pulsar AWT050 Maitinimo šaltinis TRP20/16/18 kaina
add to cart Į krepšelį 19.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 19.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Maitinimo šaltinis - 230 VAC Maitinimo išėjimai - 1,2 A / 16 VAC, 1 A / 18 VAC Apsaugos: SCP, OLP, OHP Montavimas ant DIN bėgelio
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    AWT050
  • Svoris 0
  • Svoris 0.67
  • Produkto tipas Nebuferinis maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 16 V / 18 V
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 1,2
  • Maitinimo tipas transformatorius
  • Darbinė temperatūra (°C) -10...+40
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 72x124x70
  • Korpuso medžiaga
    ABS
  • Gamintojo kodas AWT050
  • Modelio pavadinimas
    AWT050
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Uniarch POLE MOUNT TR-UP06-C-IN UNIARCH kaina
Bosch B338 Lubinis detektorių laikiklis, universalus kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Bcs Power BCS-ADPOE/SU
Bcs Power BCS-ADPOE/SU kaina
-33 %