Proxtend 45 W, Slim Tip, 20 V (AC045WSQ)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
rating 4.5
Proxtend 45 W, Slim Tip, 20 V (AC045WSQ) kaina
add to cart Į krepšelį 20.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 20.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Maitinimo šaltinis 45W
45W maitinimo šaltinis Lenovo nešiojamiesiems kompiuteriams. Maksimali išėjimo įtampa yra 20V.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-03
Maitinimo šaltinis do laptopa ProXtend 45 W, Slim Tip, 20 V (AC045WSQ) yra labai patogus ir efektyvus. Jis turi tris didelius privalumus ir vieną trūkumą.
Pliusai: Maitinimo šaltinis yra labai lengvas ir kompaktiškas, todėl jį lengva nešiotis ir transportuoti. Jis turi universalią jungtį (Slim Tip), kuri tinka daugeliui laptopų modelių, todėl nereikia turėti daugybės skirtingų maitinimo šaltinių. Maitinimo šaltinis turi galingumą 45 W ir įtampa 20 V, todėl užtikrina efektyvų ir stabilų laptopo veikimą.
Specifikacija
  • Gamintojas Proxtend
  • Modelis
    AC045WSQ
  • Modelio pavadinimas
    AC045WSQ
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Įkroviklis nešiojamam kompiuteriui Mitsu 20W, 3.2A, 65W kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Lenovo Optinio kompiuterio maitinimo šaltinis MicroBattery 65 W, 1.7 mm, 3.2 A, 20 V (MBXLE- AC0004) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
QOLTEC 51527 Universalus maitinimo adapteris 45W 8 kištukai + maitinimo laidas kaina
-10 %
Lenovo Maitinimo šaltinis CoreParts 40 W, 2 A, 20 V (MBXLE- AC0005) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Kaiser Developing Tank Termometras 4081 kaina
Noctua NF-A8 ULN computer cooling system Kompiuterio dėklas Fan 8 cm rusvai gelsvas, Brown
  • GamintojasNoctua
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Aukštis (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Noctua NF-A8 ULN computer cooling system Kompiuterio dėklas Fan 8 cm rusvai gelsvas, Brown kaina
Logilink USB micro-B 180, 1.8m Micro-USB B, USB A, 1.8 m, Juodas
  • Įvertinimas 5.0 (11)
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Logilink USB micro-B 180, 1.8m Micro-USB B, USB A, 1.8 m, Juodas kaina
  • Įvertinimas 4.8 (16)
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Svarstyklės Weighing scale bathroom Esperanza Yoga EBS003 (juodos spalvos) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Functional Form Virtuvės žirklės (1003034) kaina
-42 %
Varta Electronics V625U LR9 1,5V 120mAh elementas 4626, 1 vnt.
  • GamintojasVarta
  • TipasAAAA
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V),
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Varta Electronics V625U LR9 1,5V 120mAh elementas 4626, 1 vnt. kaina