Planet IP30 Industrial 10/100/1000BA
  • Varlė kodas 38733163
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Varlė kodas 38733163
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Planet IP30 Industrial 10/100/1000BA kaina
ar
add to cart Į krepšelį 219.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 219.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Konwerter PLANET IGTP-802T
Specifikacija
  • Gamintojas Planet
  • Modelis
    IGTP-802T
  • Svoris 0
  • Gamintojo kodas IGTP-802T
  • Modelio pavadinimas
    IGTP-802T
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Behringer ADA8200 - Garso keitiklis kaina
Digitus Panel światłowodowy, su wyposażeniem, SC, OM4 kaina
Ewimar TST LHST-8R-EXT-FPS 8 kanalų, atskirtas kaina
Adapteris ATEN juodas / CV211
  • Liko tik: 1 vnt.
Adapteris ATEN juodas / CV211 kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Level One Optinio pluošto keitiklis LevelOne GVM-1220 kaina
-2 %
  • Liko tik: 2 vnt.
BUFERINIS IMPULSINIS MAITINIMO ADAPTERIS APS-724 SATEL kaina
-4 %
Level One LevelOne LevelOne Konverter VDS-2201 10/100/1000 GbE šviesolaidinis keitiklis kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 | Maitinimo šaltinis 100W EU kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
PLANET IGUP-805AT tinklo medijos keitiklis 1000 Mbit/s Mėlyna kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
King Hoff Chlebak „Kinghoff“ plieno ir bambuko duoninė, juoda kaina
-39 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Indas - Rotho Loft 500 ml kaina
Nintendo Amiibo Ken (Super Smash) kaina
-3 %