Maitinimo šaltinis SMPS 48V 2A 90W ATTE APS-90-480-S1
  • Varlė kodas 49463510
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 49463510
  • Liko tik: 4 vnt.
rating 4.5
Maitinimo šaltinis SMPS 48V 2A 90W ATTE APS-90-480-S1 kaina
add to cart Į krepšelį 49.65
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 49.65
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
SMPS 48V 2A 90W ATTE APS-90-480-S1 maitinimo šaltinis
Modelis: APS-90-480-S1
Likimas
APS-90-480-S1 yra maitinimo šaltinis, užtikrinantis stabilią nuolatinę įtampą reiklioms elektroninėms įrenginiams, įskaitant vaizdo stebėjimo kameras, įrašymo įrenginius ir kt. Dėl integruotos apsaugos nuo viršįtampių ir trumpojo jungimo jis ypač rekomenduojamas stebėjimo sistemoms, kurioms reikalingas didelis energijos tiekimo patikimumas. Maitinimo grandinė yra didelio efektyvumo perjungimo keitiklis, užtikrinantis izoliaciją tarp 230 V kintamosios srovės tinklo ir maitinamo įrenginio.
ABOX serijos lauko korpusai siūlo patogų sprendimą apsaugoti lauke montuojamus įrenginius ir kabelių jungtis. Aukštos kokybės plastikas užtikrina atsparumą UV spinduliuotei ir kitoms nepalankioms oro sąlygoms. Galimi modeliai turi montavimo plokštę su specialiu 10,8 mm tinklelio raštu. Tai suderinama su įmontuotų modulių montavimo angų atstumu. Ši sistema leidžia vertikaliai arba horizontaliai montuoti pasirinktus įrenginius bet kurioje perforuotoje montavimo plokštės dalyje.
Pagrindinės savybės
  • Pilnas maitinimo sprendimas CCTV įrenginiams mažame korpuse
  • mažas korpuso vidaus įkaitimas dėl didelio maitinimo šaltinio efektyvumo
  • atsparumas trumpiesiems jungimams ir perkrovoms
  • atsparumas viršįtampiams tiek iš 230 VAC tinklo pusės, tiek iš maitinimo šaltinio išėjimo
  • lengvas modulių su skylėmis 10,8 mm tinklelyje montavimas
Techninės specifikacijos
Išėjimo įtampa 48 V nuolatinė srovė +/- 3 %
Išėjimo srovė 2A
Maitinimo šaltinio galia 96W
Efektyvumas 93 % esant 90 W galiai
Maitinimo įtampa 190–260 V kintamoji srovė, 50 Hz
Įėjimo apsauga Saugiklis T3.15A
Maitinimo šaltinio apsauga nuo perkrovos 3A lygio elektroninė apsauga
Darbinė temperatūra -10 ... +40°C
Įrengimas Tvirtinimo kronšteinai, galima pakabinti ant sienos
Apsaugos laipsnis IP56
Matmenys 150 x 110 x 70 mm
Svarstyklės 0,42 kg
Specifikacija
  • Gamintojas Atte
  • Modelis
    APS-90-480-S1
  • Galia 96,6 W
  • Svoris 0.42
  • Išėjimo įtampa 48V DC
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis korpuse
  • Darbinė temperatūra (celsijaus laipsniais) -10°C...+40°C
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP56
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 2
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 150 x 110 x 70
  • Nominali išėjimo srovė 2A
  • Gamintojo kodas APS-90-480-S1
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    APS-90-480-S1
Panašios prekės
Inter Tech 90 W, 6 A, 20 V (8888882156)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Inter Tech 90 W, 6 A, 20 V (8888882156) kaina
-4 %
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Hama Maitinimo šaltinis universalus do notebooka 15-19V/90W kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Hewlett Packard (HP) HP Inc. Adapteriai 90W kaina
DELL-4GKXY / Dell E5 USB-C kintamosios srovės adapteris 90 vatų
  • Įvertinimas 5.0 (5)
DELL-4GKXY / Dell E5 USB-C kintamosios srovės adapteris 90 vatų kaina
Dell AC-Adapteris 90W,19.5V PA-3E kaina
Dell AC 90W 4.5mm kaina
-14 %
Dell AC 90W, 19.5 V, USB-C
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Dell AC 90W, 19.5 V, USB-C kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
TECHLY universalus nešiojamasis kompiuteris AC Power ir 90W LCD su USB prievadu kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
QOLTEC 50486 Qoltec Cable USB 3.1 tipo C kištukas USB 3.0 A moteriškas 0,5 m
  • GamintojasQoltec
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaA, C
  • Jungties versija, ,
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
QOLTEC 50486 Qoltec Cable USB 3.1 tipo C kištukas USB 3.0 A moteriškas 0,5 m kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Šlifavimo juostos P120 PROXXON (10 vnt.) kaina
Laikrodis Slazenger SugarFree SL.9.1073.3.01
  • GamintojasSlazenger
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Laikrodis Slazenger SugarFree SL.9.1073.3.01 kaina
Šlifavimo ritinėlis PFERD F 3010/6 CO-COOL 60 kaina
Valytuvas Bosch Aerotwin Multi-Clip Spoiler AM30U, 750 mm kaina
Adapteris Delock USB 1.1, USB - IEEE 1284 / 61330
  • GamintojasDelock
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaUSB-A, A
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
Adapteris Delock USB 1.1, USB - IEEE 1284 / 61330 kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
MICROPLANE Ribbon GOURMET tarka kaina
Stiklo grąžtas HERWIG Ø4mm
Stiklo grąžtas HERWIG Ø4mm kaina