LC Power LC-NB-PRO-90
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
LC Power LC-NB-PRO-90
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
LC Power LC-NB-PRO-90 kaina
add to cart Į krepšelį 34.25
LC Power LC-NB-PRO-90 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
LC Power LC-NB-PRO-90 kaina
add to cart Į krepšelį 34.25
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Netzteil NB LC- NB- PRO-90 LCPOWER 90W (5711444)
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-13
Wera Maitinimo šaltinis do laptopa LC-Power 90 W, 4.8 A, 12 V (LC-NB-PRO-90)
Pliusai: Patikima ir kokybiška prekė Tinkamas daugeliui laptopų modelių Galingas maitinimo šaltinis
Minusai: Nėra universalaus jungties adapterio
Specifikacija
  • Gamintojas Lc Power
  • Modelis
    LC-NB-PRO-90
  • Įtampa 110–240 V
  • Našumas 90%
  • Paskirtis Nešiojamas kompiuteris
  • Gamintojo kodas LC-NB-PRO-90
  • Tikroji galia 90W
  • Svoris 0
  • Darbinė įtampa 18.5 - 20.0 V
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Nuimamos maitinimo jungtys Taip
  • Modelio pavadinimas
    LC-NB-PRO-90
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Gembird EnerGenie | 12 V Car power inverter, 300 W | EG-PWC300-01 kaina
-5 %
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Įkroviklis LogiLink LogiLink USB Kfz LadeAdapter 2Port 1xUSB- C PD, 1xUSB- A QC, 36W kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Techly Maitinimo šaltinis 230V universalus 27W/2.25A 3-12V 6 wtyków DC i USB kaina
-3 %
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Nikon EP-5C maitinimo jungtis kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Makita SDS-PLUS Adapteris 115mm P-72338 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Corsair Premium Sleeved 12+4 Pin PCIe Gen5 12VHPWR 600W – juodas/red kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Tepalas lenkimui REMS 400ml
  • GamintojasRems
  • Talpa (L)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Tepalas lenkimui REMS 400ml kaina
De Buyer Deep skillet, 24 cm, Affinity
  • Liko tik: 3 vnt.
De Buyer Deep skillet, 24 cm, Affinity kaina
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Bahco Hidraulinis keltuvas 3t 617mm. Mažiausias 130 mm, maksimalus 462 mm kaina