Įkroviklis Platinet (PLCUPD87W) (1xUSB-C; 1xUSB) 87W baltas
  • Varlė kodas 41017733
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB Dilaina
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 41017733
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB Dilaina
Rekvizitai
rating 4.7
Įkroviklis Platinet (PLCUPD87W) (1xUSB-C; 1xUSB) 87W baltas kaina
add to cart Į krepšelį 19.58
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 19.58
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Techninės specifikacijos:
87 W PD 1 x USB-C + 1 x USB-A
Galia: Maks. 87W
Įvestis: 100–240 V kintamoji srovė, 50/60 Hz kintamoji srovė, maks. 1,8 A
USB-C išvestis: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 4,35 A
USB-A išvestis: 5 V / 2,4 A (GN / USB / 12 W)
Specifikacija
  • Gamintojas Platinet
  • Modelis
    PLCUPD87W
  • Modelio pavadinimas
    PLCUPD87W
Panašios prekės
YATO UNIVERSALUS USB / USB-C 18W TRAVEL ADAPTER
  • GamintojasYato
  • Jungties tipasUSB
  • USB jungties formaC
  • Greitas krovimasYra
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
YATO UNIVERSALUS USB / USB-C 18W TRAVEL ADAPTER kaina