Hikvision maitinimo blokas DS-KAW60-2N
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
rating 4.5
Hikvision maitinimo blokas DS-KAW60-2N kaina
add to cart Į krepšelį 60.62
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 60.62
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
  • Išvestis: 24 VDC, 60W
  • Montuojamas ant DIN bėgelio.
  • Pagrindinis
  • Maitinimo šaltinis 85 to 264 VAC
  • Energijos suvartojimas 60 W
  • Darbinė temperatūra -30 °C to 70 °C (-22 °F to 158 °F)
  • Atsparumas drėgmei darbo metu 20% to 90%
  • Išvesties galia 24 VDC
  • Matmenys (W × H × D) 52.5 mm × 90 mm × 54.5 mm (2.07" × 3.54" × 2.15")
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-06
Pliusai: Lengvas ir kompaktiškas Aukštas efektyvumas Patikimumas
Minusai: Gali prireikti papildomų priedų
Specifikacija
  • Gamintojas Hikvision
  • Išėjimo įtampa (v) 24 V DC
  • Svoris 0.5
  • Maitinimo įtampa (v) 85 ... 264 VAC
  • Produkto tipas maitintojas
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 2,5
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 52.5 × 90 × 54.5
  • Gamintojo kodas DS-KAW60-2N
  • Modelio pavadinimas
    DS-KAW60-2N
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Konverteris Cudy MC100GSA-20P (RJ45 į SFP, 1Gb, PoE) kaina
NET POE INJECTOR/PFT1200 DAHUA
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
NET POE INJECTOR/PFT1200 DAHUA kaina
Dell DA310 7-in-1 USB-C Jungčių stotelė, Sidabrinis kaina
  • Įvertinimas 5.0 (27)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Green Cell Žalias Cell Inverteris 12/230V 500W sinusinė išėjimo įtampa Žalias Cell kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Intellinet 510493 tinklo medijos keitiklis 1000 Mbit/ai Juoda kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Tinklo adapteriai – TP-Link Archer TX20UH Dviejų juostų Wi-Fi 6 USB 3.0 1201 Mbit/s kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 4.8 (17)
  • Liko tik: 3 vnt.
Kietasis diskas TRANSCEND StoreJet C3N - disque dur externe ultra slim- 1 To - USB 3.0 kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Originalus „Laing“ siurblys DDC-1RT/Plus ® 12 V su 2 G1/4 išoriniais sriegiais kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
InLine Pluoštas Patchcord SC / SC, 50 / 125μm, OM3 3m (83503O) kaina
-7 %
Metabo Kompresorius MEGA 580-200 D (601588000)
  • GamintojasMetabo
  • Tipas
  • Max slėgis (Bar)11
  • Rezervuaro talpa (L)
  • Įsiurbimo našumas (L/min)395
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 1 vnt.
Metabo Kompresorius MEGA 580-200 D (601588000) kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Alphacool Ice Vanduo Crystal Žalias UV-active, 1000ml ready-to-use mixture – žalias kaina
Aqua Speed Akvašortukai JASON
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Aqua Speed Akvašortukai JASON kaina
Metalo pjovimo diskas PFERD EHT76-0,8 A60 P PSF-INOX
  • GamintojasPferd
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaSidabrinė
Metalo pjovimo diskas PFERD EHT76-0,8 A60 P PSF-INOX kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Flex Accessories Šlifavimo popierius FLEX ⌀225mm, 1vnt. P60 kaina