Hama Maitinimo šaltinis universalus do notebooka 15-19V/45W
  • Varlė kodas 14188269
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
  • Varlė kodas 14188269
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
add to cart Į krepšelį 26.18
Hama Maitinimo šaltinis universalus do notebooka 15-19V/45W kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
- 100 V–240 V maitinimo šaltinis, tinkamas naudoti visame pasaulyje kartu su konkrečiai šaliai skirtu adapteriu\n- Kabelių surišimas užtikrina gerą kabelių valdymą be susipainiojusių laidų
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-30
Hama 15 skaitmenų kompiuterio universalusis 19V/45W
Minusai: Galimas aukštas kaina
Specifikacija
  • Gamintojas Hama
  • Modelis
    200001
  • Svoris 0.370
  • Išvesties įtampa 19
  • Aukštis 23.00
  • Plotis 14.00
  • Maitinimo galia 45
  • Išeigos srovė 3
  • Paskirtis CE+WEEE
  • Kištukas 2,5 - 0,7 mm, EU AC plokščias
  • Naudoti Tinklas
  • Modelio pavadinimas
    200001
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 03:41:22
Panašios prekės
Nešiojamojo kompiuterio maitinimo adapteris LC-Power 45 W, (LC-NB-GAN-45-C)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Nešiojamojo kompiuterio maitinimo adapteris LC-Power 45 W, (LC-NB-GAN-45-C) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
„Dell“ 45 W 19,5 V (4,5 x 3,0 kištukas + kaištis) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Green Cell Žalias Cell Žalias Cell maitinimo šaltinis / įkroviklis / kintamosios srovės adapteris USB-C 45W nešiojamiesiems kompiuteriams kaina
  • Įvertinimas 5.0 (10)
Dell Assy Bracket MET ADPT kaina
Sandberg USB 3.0 į SATA Link
  • GamintojasSandberg
  • Jungties tipasUSB
  • USB jungties formaA
  • USB jungties versija
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (17)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Sandberg USB 3.0 į SATA Link kaina
  • Pristatymas į namus 17 d. d.
USB Priedas - LINDY USB A Prievado Blokatoriai, ABS, 12x10x5mm, Mėlyni, 10 vnt. kaina
Lenovo USB-C 65W AC Adapteris (CE)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Lenovo USB-C 65W AC Adapteris (CE) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
Terasos markizė, 300x250 cm, Pilkas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Minkštas žaislas Hello kitty kaina
  • Pristatymas į namus 9-12 d. d.
"Cetaphil" putojantis valomasis kremas 473ml kaina
Street Industries Kepurė vyrams SI
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Street Industries Kepurė vyrams SI kaina
-7 %